קהילת באר שבע - מה עושים היום בבאר שבע
123

באר שבעים? רוצים לדעת מה עושים היום בבאר שבע? הרשמו עכשיו לאתר מפגשים ובילויים והצטרפו באופן אוטומאטי לקהילת החברות והחברים של באר שבע. בדף הפעילות של קהילת באר שבע, תוכלו למצוא מידע על כל סוגי הפעילויות המתקיימות ברחבי העיר בכל יום ולהצטרף לכל פעילות בה אתם מוצאים עניין. בדף הפעילות תוכלו למצוא מידע על סדנאות, חוגים, הרצאות, אירועים ומופעים שונים, ובנוסף, תוכלו לפרסם מידע על פעילות כזו או אחרת אותה אתם מתכננים לקיים בבאר שבע ולזמן את כל החברות והחברים הרשומים באתר לקחת בה חלק.  הצטרפו עכשיו וגם אתם תוכלו לדעת מה עושים היום בבאר שבע...

* צלם תמונת הקבוצה - זאב שטין, מתוך אתר פיקיויקי

קהילת באר שבע - מה עושים היום בבאר שבע
צור מפגש

חברים בקבוצה

דווח
שתף בוואטסאפ
שתף בפייסבוק

אילו סוגי פעילויות, מפגשים ובילויים שווה להכיר בבאר שבע? 

למי שלא רוצה לשבת בבית, למי שרוצה להכיר, לפגוש, ליהנות, ללמוד ולגלות, המון פעילויות בבאר שבע כדאי להכיר. את אתם רוצים לדעת מה עושים היום בבאר שבע, אלה חלק מהמפגשים והבילויים שמחכים בדיוק לכם. זה הזמן לחקור ולבלות ולהיפגש עם אנשים שנהנים מהמתחמים המרכזיים והייחודיים של העיר. לגלות מחדש את מתחם העיר העתיקה או את פארק נחל באר שבע. לבלות ולהיפגש במתחם התחנה או להגיע אל פארק לונדע לפעילויות השונות. כמו כן, בעיר שווה להיפגש בהופעות במועדונים, לקיים אירועים חברתיים במסעדות, להיפגש עם חובבי סלסה או ריקודי עם. וגם לעשות כושר אפשר, במפגשי ספורט, מפגשי הליכה או ריצה או פעילות משולבת. 


למי מתאים להגיע לפעילויות שמתקיימות בבאר שבע? 

המגוון הרחב של פעילויות, מפגשים ובילויים בבאר שבע, נועד בראש ובראשונה לתושבי העיר והסביבה. המפגשים הללו הם שבונים קהילה חזקה, קשרים טובים, היכרות עם אנשים חדשים. אם אתם לא רוצים להרגיש משועממים ואתם תאבי חיים, יתאים לכם להגיע ולבלות, להיפגש, לראות ולהיראות. פעילויות ומפגשים לכל אחד, לכל טעם, לכל שלב בחיים. 


איך לבחור מה עושים היום בבאר שבע?

איך לבחור מה עושים היום, זו באמת שאלה גדולה, שאלת השאלות. אפשר לבחור פעילות שמתאימה לתחביב שלכם או פעילות שכבר מזמן לא השתתפתם בה. אם אתם במצב רוח ספורטיבי, הצטרפו לאחת מקבוצות הספורט או לפעילות של ריקודים. אם אתם במצב רוח תרבותי, הגיעו לפעילות מעשירה מבחינה תרבותית ורוחנית. אם רוצים לצחוק או לבלות, בחרו אחד ממופעי הבידור או פשוט בואו להכיר אנשים כלבבכם, גברים או נשים שמתגבשים, מבלים ונהנים.