מוזיקה יוונית טברנה
76

אוהבים את הקצב הסוחף והאנרגיות הטובות של המוסיקה היוונית? זה הזמן לקחת חלק באחד מערבי הטברנה המקיימים במיטב המועדונים והמסעדות ברחבי הארץ. בקטגוריית מוסיקה יוונית - טברנה, ריכזנו עבורכם רשימה מקומות בהם מתקיימים ערבי טברנה עם מיטב הלהיטים של המוסיקה היוונית מכל התקופות. הכנסו עכשיו לדפי התוכן של המקומות ברשימה שלפניכםותוכלו לקלת חלק בערבי טברנה אנרגטיים וסוחפים עם המון מוסיקה טובות, אנרגיות טובות, מצב רוח טוב ואנשים טובים...

מוזיקה יוונית טברנה
צור מפגש

חברים בקבוצה

דווח
שתף בוואטסאפ
שתף בפייסבוק

קבוצת מפגש לאוהבי הזמר היווני – מבלים בטברנה

טברנה היא מונח המתייחס במקור למסעדות יווניות, בהן הוגש המשקה האלכוהולי אוזו ומבחר מנות מהמטבח היווני. כיום, זהו כינוי לכל מסיבה באווירה יוונית, הכוללת בדרך כלל הופעה של זמרים בסגנון יווני, נשנושים ושתיה, ריקודים ומצב רוח מרומם. אם גם אתם חובבי התרבות היוונית, קבוצת מפגש לאוהבי הזמר היווני תשמח לקלוט אתכם.


מה מיוחד במוזיקה יוונית?

מוזיקה יוונית פופולרית בישראל משום שיש בה את הקסם הים תיכוני, ללא הכבדות המאפיינת את הזמר המזרחי. להקות הטברנה כוללות זמרים וזמרות מקצועיים השרים ביוונית וכן נגנים על כלים כגון בוזוקי, המוסיפים לאותנטיות של המופע. המילים והצלילים משתלבים יחד ונוצרת מוזיקה מרגשת וחודרת ללב.


להיות חלק מקבוצה שיודעת הכול לפני כולם

השתייכות לקבוצה של חובבי זמר יווני, מאפשרת לכם להיות מעודכנים בכל האירועים הכי חמים בתחום. תוכלו לדעת לפני כולם היכן מתקיים ערב הטברנה הבאה, להזמין כרטיסים מבעוד מועד וליהנות מכל מה שיש למקום להציע. חברי הקבוצה מעדכנים אלו את אלו בכל הפרסומים הרלוונטיים וכך אם אתם אוהבים לחיות את החיים הטובים, תוכלו להיות עם היד על הדופק ולא לפספס אף מסיבה שווה.


איפה מתקיימים ערבי טברנה?

אפשר למצוא ערבי טברנה במגוון מסעדות ומועדונים ברחבי הארץ למשל: ביהוד, בירושלים, בתל אביב ומקומות רבים נוספים. היתרון של המבחר גדול של המקומות שמקיימים טברנה, הוא שכל אחד יכול לבחור את המקום הקרוב ביותר וכך לצאת וליהנות בלי לבלות שעות רבות בפקקים בדרך לשם ובחזרה. קבוצת מפגש לאוהבי הזמר היווני מאפשרת לכם להגיע באווירה טובה לכל מקום, כשאתם כבר מכירים את המשתתפים וחשים איתם בנוח ומאפשרת במידת הצורך גם לתת ולקבל טרמפים.