קהילת הרצליה - מה עושים היום בהרצליה
133

תושבי הרצליה? הצטרפו עכשיו לקהילת החברות והחברים של הרצליה וגם אתם תוכלו להתעדכן בכל סוגי הפעילויות המתקיימות ברחבי העיר לאורך כל ימות השבוע והשנה. ההצטרפות מיועדת לכל אחד ואחת מביניכם והיא מתאפשרת במסגרת רישום לאתר מפגשים ובילויים. מיד לאחר הצטרפותכם, תוכלו להיחשף לקבל מידע על כל סוגי הפעילויות ולקחת חלק בכל פעילות בה אתם מגלים עניין. כמו כן, תוכלו לקיים פעילות משלכם ולזמן את כל החברות והחברים הרשומים בקהילת הרצליה. אם גם אתם רוצים לדעת מה עושים היום בהרצליה, זה הזמן להירשם לאתר ולהתעדכן בכל מה שמעניין אתכם באמת!

* קרדיט לתמונה: עודד פרגאי, מתוך אתר פיקיויקי

קהילת הרצליה - מה עושים היום בהרצליה
צור מפגש

חברים בקבוצה

דווח
שתף בוואטסאפ
שתף בפייסבוק

אילו סוגי פעילויות, אירועים ומפגשים קורים עכשיו בהרצליה? 

הרצליה התוססת, מקיימת מגוון רחב של אירועים ומפגשים חברתיים ברחבי העיר. אם אתם תאבי חיים, אם אתם רוצים לפגוש אנשים חדשים ומעניינים או לטפח זוגיות, אלה חלק מהפעילויות, האירועים והמפגשים שממתינים לכם. תוכלו להגיע למתמחי פעילויות שוקקי חיים, למשל במתחם שליד הים, אירועים במתחם המרינה, וכמובן גם מפגשים ואירועים בפארק הרצליה המרהיב והנעים. אירועים, מפגשים ופעילויות בהרצליה מתקיימים במועדונים נבחרים וכן במסעדות. מתארגנות קבוצות שבהן ניתן להשתתף בריקודי סלסה ומחול דרום אמריקאי, ריקודי עם, סדנאות בשלל סוגים, פעילויות ומפגשי ספורט לרמות שונות (מתחילים ומתקדמים). אפשר להצטרף לפעילויות בידור, הצגות, מופעים ועוד הרבה יותר.   


למי מתאים להגיע לפעילויות ומפגשים ואירועים בהרצליה? 

לאירועים ומפגשים בהרצליה, שמתקיימים לאורך היום ולעיתים עד השעות הקטנות, מוזמנים להגיע תושבי העיר שרוצים ליהנות. חלק גדול מהפעילויות מתאים לפנויים פנויות. פעילויות נוספות מתאימות לאנשים שרוצים להכיר, לפגוש, ליהנות עם חברים או מכרים, לצחוק, לבלות, לצאת, לגלות. מתאים להגיע לאנשים שלא רוצים לשבת בבית, שרוצים למלא את החיים בתוכן, בעניין, בשיחות עם אנשים טובים ובכל מה שעושה טוב בחיים. פעילויות של ספורט בריא, הרצאות לחובבי דעת, זמר ושירה וריקוד ומפגשים לחובבי תרבות ועוד. 


איך לבחור ?

מה עושים היום בהרצליה ? כשיש כל כך הרבה מבחר של אירועים ומפגשים, הבחירה עשויה להיות קשה. אך כל מה שצריך לעשות זה להחליט מה מצב הרוח שלכם עכשיו, היום. בחרו פעילות משעשעת, אתגרית, פעילות גופנית, פעילות אינטלקטואלית, מפגשי חברה, מפגשים להיכרות עם בני המין השני. בדקו האם צריך להזמין מקום מראש, מתי ואיפה נפגשים והצטרפו לעולם עשיר מלא כיף, בילויים, אנשים טובים ועניין בחיים.