קהילת חולון - מה עושים היום בחולון
124

רוצים לדעת מה עושים היום בחולון? הגעתם למקום הנכון! באתר מפגשים ובילויים ממתינה גם לכם קהילת החברים והחברות של העיר חולון. במסגרת רישום לאתר תוכלו להצטרף באופן מיידי לקהילה ולקחת חלק בכל סוגי הפעילויות המתקיימות לאורך כל ימות השנה בחולון. הפעילויות בחולון כוללות סדנאות, חוגים, מופעים ואירועים שונים המיועדים לכל אחד ואחת מביניכם בכל גיל. במסגרת הצטרפותכם לקהילת החברות והחברים של חולון, תוכלו לפתוח אירוע משלכם ולזמן אליו את כל חברי וחברות הקהילה. אז אם גם אתם רוצים לדעת מה עושים היום בחולון, זה הזמן להירשם לאתר ולהישאר מעודכנים בכל האירועים.

* צלם תמונת הקבוצה - ישראל פרקר, מתוך אתר פיקיויקי

קהילת חולון - מה עושים היום בחולון
צור מפגש

חברים בקבוצה

דווח
שתף בוואטסאפ
שתף בפייסבוק

אילו סוגי מפגשים, פעילויות ואירועים מחכים לכם  בחולון? 

חולון מיתגה את עצמה בתור עיר ידידותית לילדים, אבל למעשה זו עיר ידידותית לכל המשפחה, לכל גיל, לכל שלב בחיים. בחולון מתקיימים כמעט בכל עת שפע של פעילויות. ברחבי העיר מתקיימים מופעים, הרצאות, בילויים, מפגשי חברה, מסיבות, מפגשי ריקודים. ולפניכם לא מעט מהמקומות האטרקטיביים והייחודיים שיש לחולון להציע ואין בשום מקום אחר - פארק פרס רחב הידיים שמתאים למפגשי חברה, פיקניקים, שעשועי ילדים. מוזיאון הילדים, שמקיים פעילויות מגוונות ומעשירות לשלל גילאים. החלקה על הקרח, במשטח החלקה מקצועי, שמתאים גם למנוסים וגם לחסרי ניסיון (לא לילדים בלבד). כמו כן בעיר מתקיימות פעילות של קבוצות הליכה, קבוצות ספורט, אירועי תרבות וצחוק, הרצאות לכל טעם ועוד ועוד. 


למי מתאים להגיע לפעילויות שמתקיימות בחולון? 

הפעילויות והמפגשים ברחבי העיר חולון, מתאימים לכולם כולל כולם. חלק מהפעילויות נועד לגיל הרך ויש מפגשים לבני נוער וכמובן לבוגרים. יתאים לכם להגיע לפעילויות ולאירועים, אם אתם רוצים למלא את החיים בתוכן, להעשיר את עצמכם או את הילדים, לבלות עם משפחה או חברים, להכיר אנשים חדשים. הפעילויות יכולות להכניס אתכם לכושר. המפגשים יוכלו להעשיר את חייכם באין ספור דרכים. ובעיקר, תפיקו הרבה הנאה וכיף בחיים. 


איך לבחור מה עושים היום בחולון?

איך לבחור מה עושים היום בחולון, זה פחות מסובך מכפי שזה נשמע. אמנם יש הרבה מה לראות, לעשות ולחוות בחולון, אבל קל למצוא שיטה. קודם כל, החליטו מה מתחשק לכם, האם משהו ספורטיבי, האם פעילות או מפגשי חברה, האם משהו מצחיק, משעשע או אוכל מצוין עם אנשים טובים. אחר כך, מפנים זמן, יוצאים, מכירים, נפגשים ומבלים.