מוזיקה מזרחית, ים תיכונית
105

המוזיקה המזרחית/ים תיכונית קרובה לליבכם? הצטרפו עכשיו לקבוצת מוזיקה מזרחית - ים תיכונית וגם אתם תוכלו לקחת חלק בכל האירועים הכי שווים בתעשיית המוזיקה המזרחית – ים תיכונית. הצטרפו עכשיו והכירו נשים וגברים המקיימים מגוון רחב של מפגשים חברתיים המיועדים לחובבי ואוהבי המוזיקה המזרחית.

מוזיקה מזרחית, ים תיכונית
צור מפגש

חברים בקבוצה

דווח
שתף בוואטסאפ
שתף בפייסבוק

קבוצת מפגש לאירועי זמר מזרחי ים תיכוני

 

הזמר המזרחי והים תיכוני, נחשב, מאז ומתמיד, לאחד מהסגנונות המוסיקאליים האהובים והפופולאריים ביותר בישראל. לאורך שנים ארוכות, המוסיקה המזרחית לא זכתה ליחס ההולם מצד עורכים מוסיקאליים בתוכניות הרדיו והטלוויזיה השונות, אך האהבה העצומה מצד הקהל הישראלי לכוכבי הזמר המזרחי והים תיכוני, הובילו במהלך השנים לשינוי מגמה, וכיום, המוסיקה המזרחית היא חלק בלתי נפרד מהמוסיקה הישראלית.

 

כיום, בכל רחבי הארץ, פועלים מועדונים ומתחמי הופעות, בהם תוכלו ליהנות ממגוון רחב של ערבי זמר מזרחי וים תיכוני. במועדונים אלו מקיימות הופעות וערבי טברנה בהמלכם מופיעים כוכבי הזמר המזרחי והים התיכוני, לצד הופעות חימום של כוכבים נולדים בתעשיית המוסיקה המזרחית. בין היתר, תוכלו ליהנות מהופעות זמר מזרחי במסגרת אירועי שישי בצהריים במתכונת של "קבלת שבת", וזאת לצד הופעות צהרים במהלך השבת וערבי טברנה המתחילים בשעות המאוחרות של הערב ונמשכים אל תוך השעות הקטנות של הלילה.

 

הצטרפו לקבוצת מפגש לחובבי הזמר המזרחי והים תיכוני

 

אם גם אתם נמנים על חובבי זמר מזרחי והים תיכוני, אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לקבוצת המפגש של אתר בילויים ומפגשים המיועדת לכל חובבי הזמר המזרחי ו- זמר ים תיכוני . החברות בקבוצה, תאפשר גם לכם להיחשף לכל ההופעות החמות באזור מגוריכם, וזאת לצד האפשרות להכיר נשים וגברים עם טעם מוסיקאלי זהה לשלכם. חברי וחברות הקבוצה נהנים ממגוון רחב מפגשים חברתיים המיועדים לכלל חובבי הזמר המזרחי והים תיכוני, וזאת לצד קבלת עדכונים שוטפים בדבר הופעות וערבי זמר מזרחי וים תיכוני.

 

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לקבוצת המפגש של חובבי הזמר המזרחי וזמר הים תיכוני, ולהבטיח לעצמכם חוויה חברתית כיפית ומהנה במגוון רחב של פעילויות חברתיות והופעות מוסיקה לאורך כל ימות השנה.