טעימות יין, סיורים ביקבים.
259

חובבי יין? הצטרפו עכשיו לקבוצת טעימות יין/סיורים וגם אתם תוכלו להשתתף במפגשי טעימות יין וסיורים חווייתיים ביקבים מובילים בכל רחבי הארץ. כמו כן, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של מפגשים ואירועים חברתיים משותפים עם חברי הקבוצה.

טעימות יין, סיורים ביקבים.
צור מפגש

חברים בקבוצה

דווח
שתף בוואטסאפ
שתף בפייסבוק

קבוצת טעימות יין וסיורים ביקבים פותחת בפניכם עולם מופלא המשלב בתוכו חוויה חברתית ברמה גבוהה, עם חשיפה לתחום היינות והיקבים, הכולל בתוכו טעמים עשירים וידע עיוני מרתק. הצטרפו קבוצת טעימות וסיורים ותוכלו לרכוש חברים חדשים בעלי תחביב משותף ולסייר ביקבים המובילים בישראל.


מה בדרך כלל כולל סיור ביקב?

סיורים ביקבים כוללים בדרך כלל מפגש במקום ולאחריו הסבר מרתק על ההיסטוריה של היקב, זני הענבים הגדלים בו בהתאם לתנאי הקרקע והאקלים והדרכה לגבי תהליך ייצור היין. לאחר מכן, זוכים לטעום ממבחר היינות המיוצרים במקום, כאשר כל טעימה מלווה בהסבר מקצועי. טעימות היין תורמות להעלאת המורל והמצב הרוח הטוב ועם המפגש החברתי, נוצרת חוויה ייחודית.


להיות חלק מקבוצה מגובשת

כל פעילות מהנה יותר כשהיא מתבצעת עם אנשים מוכרים ואהובים. סיורים ביקבים עם קבוצה קבועה, מאפשרים לכם לשדרג את החוויה המהנה מהמקום. כמו כן, פעמים רבות קבוצת טעימות יין מתגבשת בינה לבין עצמה ועורכת מפגשים ואירועים חברתיים נוספים וכך נוצר לכם מעגל חברתי גדול שהבסיס שלו הוא המכנה המשותף של אהבה ליין ולנוף הפסטורלי של היקבים בישראל.


מתי ואיפה יש סיורים ביקבים?

כמעט כל היקבים המובילים בארץ עורכים סיורים וטעימות יין. חלקם מבצעים אותם כמה פעמים בשנה ויש להירשם מראש ולהתארגן בהתאם לקראת הסיור. חלקם עורכים אותם מדי שבוע והם פתוחים לקהל הרחב וכמובן גם לקבוצות המגיעות יחד. השעות והימים בהם נערכים הסיורים משתנים בין היקבים ולכן כדאי לבדוק מראש מתי נערך סיור ביקב אליו אתם חולמים להגיע. חברות בקבוצה מגובשת ומאורגנת של טעימות יין, תאפשר לכם להתעדכן גם מחברי הקבוצה האחרים ולדעת בזמן על סיורים ביקבים האהובים עליכם.