קהילת תל אביב יפו - מה עושים היום בתל אביב יפו
185

תושבי תל אביב - יפו? הירשמו עכשיו לאתר מפגשים ובילויים וגם אתם תהפכו לחלק בלתי נפרד מקהילת תל אביב יפו ותוכלו להתעדכן בכל סוגי הפעילויות המיוחדות המתקיימות ברחבי העיר לאורך כל ימות השבוע והשנה. בין יתר הפעילויות הממתינות לחברי קהילת תל אביב יפו תוכלו למצוא: סדנאות במגוון רחב של תחומים ונושאים, הופעות במה, חוגי יצירה והעשרה, טיולים ועוד מגוון רחב של אירועים אותם מקיימים  חברי הקהילה. כמו כן, תוכלו לפתוח דף אירוע לכל פעילות אותה אתם מקיימים ולזמן את חברי הקהילה לקחת בה חלק. אז אם גם אתם רוצים לדעת מה עושים היום בתל אביב יפו, זה הזמן להצטרף!

קהילת תל אביב יפו - מה עושים היום בתל אביב יפו
צור מפגש
קבלת שבת בסלון יווני
31-05-2024 בשעה 12:00
טברנה יוונית LIVE בראשון
02-06-2024 בשעה 20:30
Party Night שישי 3/5 בתל אביב
06-06-2024 בשעה 21:30
דודו טסה הופעה
14-06-2024 בשעה 20:30
מוניקה סקס
28-06-2024 בשעה 20:30
הופעה של טונה
06-07-2024 בשעה 20:30

חברים בקבוצה

דווח
שתף בוואטסאפ
שתף בפייסבוק

אילו סוגי פעילויות מעניינות מתקיימות עכשיו בתל אביב? 

כבר היה מי שהגדיר את תל אביב בתור העיר ללא הפסקה. ואכן, כמעט בכל רגע יש המון מה לעשות, המון פעילויות והרבה אטרקציות שכוללות מפגשים עם אנשים חדשים או פעילות עם חברים. בין היתר, יש המון פעילויות במתמחים המובילים של תל אביב. למשל פעילויות מגוונות במתחם שרונה, אירועים ואטרקציות בנמל תל אביב, אירועים בנמל יפו ומתחם התחנה, פעילות ספורט ואטרקציות בפארק דרום ובפארק הירקון. ברבים מערבי השבוע מחכות לכם הופעות במועדונים לצד מסעדות שוות, הופעות בברים, פעילות כגון ריקודי סלסה וריקודי עם, פעילות גופנית וספורט, סדנאות יצירה וכן שלל מסיבות, מופעי בידור וצחוק ועוד המון מה לראות ולעשות. 


למי נועדו הפעילויות שמתקיימות בתל אביב? 

חלק גדול מהפעילויות, האירועים והמפגשים בתל אביב מיועד לתושבי העיר ותושבי הסביבה. אבל האופי של תל אביב למעשה מושך המון בליינים, חוגגים ואנשים תאבי חיים. כך שבעצם, הפעילויות הללו נועדו לכולם, ללא הבדל. חלק מהפעילויות נועדו לשוחרי תרבות, אחרות נועדו לילדים או לבני נוער, לחובבי ספורט וכושר, לאנשים שרוצים להכיר ועוד. 


איך לבחור מה עושים היום בתל אביב?

יש כמה דרכים לבחור מה עושים בתל אביב. קודם כל, שימו לב שחלק מהאירועים והמפגשים מוצעים במחיר סמלי או מוזל. ישנם אירועים שמצריכים הזמנה מוקדמת, כך שאם רוצים להשתתף, הקפידו להזמין מקום מראש. בחרו מה עושים, על פי מצב הרוח שלכם. ישנם מפגשים שמתאימים לחובבי פארקים, לחובבי אומנות, לאוהבי ידע בכלל, לחובבי אוכל טוב ויין וכן הלאה והלאה. לא משנה על איזה צד קמתם היום, תמיד תמצאו עם מי להיפגש, מה לעשות ואיך לבלות בתל אביב.